Väike-Maarja aleviku ajalugu on läbi põimunud Georg Lurichi nimega. Siin ta sündis ja alustas oma kuulsusrikast raskejõustikuteed. Praeguse "Georgi Maja" krundil asetses XIX sajandi lõpul ja XX sajandi algul "Kaarma kõrts". Kõrtsi pidasid Georg Lurichi vanemad ning samas nägi ilmavalgust maadluskuulsus Georg ise. Noormehe-eas oli "Kaarma kõrts"

kohaks, kus juba tuntuse saavutanud Georg Lurich käis timpsaiu ja "vurtsuvett" maiustamas. XX-saj. 30-ndatel aastatel ehitas kõrtsi asemele härra Maidla maja, mis on praeguse algupärane varjant. 1998.a. peale tulekahju läbis maja noorenduskuuri. Maja omanik ettevõtja Avo Part planeeris hoonesse kõrtsi- ja selvekaupluseruumid, andes nendele "Georgi" nime.

"Georgi Söögitoa" interjööri kujundas härra Urmas Kukk. Kujunduse ideeks oli XIX-saj. jõuka taluperemehe söögituba.


"Georgi Söögitoa" eeskamber mahutab kuni 40 inimest.

Privaatselt saab peolauda tellida härraste tuppa, kuhu mahutame kuni 20 inimest. Võimalik jälgida teleülekandeid ja vaadata koduvideod.

Ülakorrusel on piljardituba, kus saab mängida Ameerika pool`i. Päeva roogadeks on kodused toidud soodsate hindatega. Võimalik tellida peie- ja peolaudu. Kaukaasia muld, mis sai viimaseks puhkepaigaks Lurichile, kasvatab viinamarju, millest on kääritatud kuulsad Gruusia veinid. Sellepärast valisimegi majaveiniks Gruusia veinid: poolmagusa punase "Kindzmarauli" ja kuiva valge "Tsinandali".

"Georgi Majas"on leidnud peavarju:

"Georgi Kauplus" - toidu ja esmatarbekaubad. "Maarjalill" - lilled, pärjad, kimbud, kingitused.
Reinpaul OÜ kontor
Relicos OÜ Ilusalong
Liis Luha OÜ Juuksurisalong
Eve Tiigimäe FIE Kosmeetikasalong